DB77 Tax & Legal


NASZA HISTORIA

Powodem powstania DB77 Tax & Legal była chęć wykorzystania naszych dotychczasowych doświadczeń oraz umiejętności w kierunku budowy zespołu kompetentnych specjalistów wspierających swych klientów w dynamicznie rozwijającym się świecie

KIM JESTEŚMY

DB77 Tax & Legal to część grupy consultingowej DB77  Consulting - spółki świadczącej usługi w zakresie consultingu operacyjnego oraz strategicznego, zarządzania kryzysowego, audytów i badań rynkowych.

Jesteśmy zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych i prawników odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego naszych klientów.

NASZ CEL

Celem DB77 Tax & Legal jest zapewnienie jak najwyższego standardu usług doradczych. Zadowolenie klienta, które zdobywamy z sukcesami realizując kolejne projekty  jest dla nas najwyższą wartością. W realizacji naszych usług cechuje nas indywidualne podejście do każdego powierzonego nam projektu oraz ukierunkowane na osiągnięcie wymiernych skutków w możliwie szerokim ujęciu.

DLACZEGO MY

Nasz zespół zdobywał doświadczenie pracując na rzecz międzynarodowych korporacji, renomowanych polskich i zagranicznych firm doradczych, kancelarii prawnych a także organów podatkowych. Wierzymy, że tak różnorodne doświadczenie zagwarantuje dopasowanie naszych usług do skonkretyzowanych potrzeb klienta.