Legal way trought tax complexity

KIM JESTEŚMY

DB77 Tax & Legal to część grupy doradczej DB77 Consulting. Jesteśmy zespołem adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych i rzeczników patentowych odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i podatkowego naszych klientów. Członkowie zespołu przez ostatnie lata zbierali doświadczenie we współpracy z największymi kancelariami z całego świata, realizując z sukcesem szereg projektów w zakresie wielu dziedzin prawa.

NASZ CEL

Celem DB77 Tax & Legal jest zapewnienie jak najwyższego standardu usług doradczych. Zadowolenie klienta, które zdobywamy z sukcesami realizując kolejne projekty jest dla nas najwyższą wartością. W realizacji naszych usług cechuje nas indywidualne podejście do każdego powierzonego nam projektu oraz ukierunkowane na osiągnięcie wymiernych skutków w możliwie szerokim ujęciu. Wiedza teoretyczna, wieloletnia praktyka, dynamiczny zespół specjalistów, terminowość oraz dbałość o interesy naszych klientów gwarantują zadowolenie z realizacji powierzonych nam spraw.

AKTUALNOŚCI

Jak nie stracić ulgi na robotyzację?

Robotyzacja-i-digitalizacja-produkcji-–-ulgi-podatkoweDownload Ulga na robotyzację daje możliwość wygenerowania oszczędności podatkowych, w związku z inwestowaniem w roboty przemysłowe. Należy jednak mieć na uwadze, że pewne okoliczności mogą spowodować, że ulga nie...

CIT Estoński

Ryczałt od dochodów spółek, potocznie określany mianem estońskiego CIT, nie jest nowym rozwiązaniem określonym w przepisach podatkowych. Funkcjonuje on od 1 stycznia 2020 r. Początkowy kształt przepisów, okazał się jednak na tyle mało przyjazny dla podatników, że...

KARIERA

Wyślij kompletną aplikację w języku polskim lub angielskim (CV, list motywacyjny, certyfikaty, referencje) na nasz adres e-mailowy. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Nawiążemy współpracę ze studentami prawa, doradztwa podatkowego oraz finansów i rachunkowości, z aplikantami radcowskimi lub adwokackimi, a także doświadczonymi doradcami podatkowymi, radcami prawnymi, adwokatami, doradcami restrukturyzacyjnymi oraz rzecznikami patentowymi.

PARTNERSTWO

KONTAKT

New Field

NASZE DANE

DB77 Tax&Legal
ul. Żółkiewskiego 31
87-100 Toruń
NIP 879-269-75-28
Spółka uprawniona do wykonywania doradztwa podatkowego (nr 574).

KONTAKT

Email: tax.legal@db77.pl
Phone: +48 511 757 799